Spread the love

Bağcılarda toplanan bir grup torbacı son zamanlarda oldukça artan uyuşturucu baskınlarını protesto ederek Yeşilay merkezinin önüne yürüdü. Açıklama yapan grup mağdur olduklarını, evlerine ekmek götüremediklerini söyledi. İşte o açılamanın tamamı…

“Günde 3, 5 bir şey satıp yolumuzu bulacaz diye akşama kadar it gibi sokakta bekliyoruz onuda memur gelip elimizden aliy. ee biz taş yiyecez? nedir yani amk iki gram ot satiyiğğ. Ekiyorsun jandarma gelip el koyi, topluyorsun ayrı dert ihbar ediler, ta kalkıp istanbula getirisen yolda itler kokusunu aliy. Zaten satana kadar malın yarısına devlet el koyi, bari bıraksınlar 2 gram bir şey satağ. Bu ülke hiç torbacısını düşünmüyor. Hollanda’ya bak torbacısına nasıl değer veriy, çiftçisine nasıl değer veriy vallahi böyle devam ederse biz bu ülkenin vatansever torbacıları olarak açlıktan ölecez, yeter artık yav yeter”

2 COMMENTS

  1. Vallahi yalan haber yalancılar bağcılarda böyle bi’ şey olmadı. Ben Bağcılar Meydan’da oturuyorum böyle bi’ şey olsaydı haberim olurdu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here